CAMEL PRE PLOOM

Tabakové potešenie v jedinečných intenzitách

Tabakové náplne Camel, vytvorené pre Ploom, sú prvou tabakovou zmesou vytvorenou špeciálne na zahrievanie. Ide o kombináciu dvoch prémiových tabakov - mikromletého a jemne rezaného - pre efektívne uvoľňovanie chuti. Zažite potešenie z rôznych intenzít tabaku pripomínajúcich vanilku alebo krémové tóny kávy.

Značka Camel vznikla v roku 1913. A nebola to len prvá americká značka cigariet: bola to prvá priemyselne vyrábaná cigareta na svete. Nie je náhoda, že rodisko nových cigariet Camel, Winston-Salem, má prezývku "Camel City".
Tabaky Camel vyčnievajú z davu, sú jedinečné a zároveň ctia tradíciu. Za sto rokov sa toho veľa zmenilo, ale legendárna značka zostala verná svojej povesti.
V našej snahe ponúknuť bohatý, skutočný zážitok z chuti tabaku sme vytvorili našu charakteristickú zmes ActivBlend, ktorá dokonale vyvažuje chuť nášho tabaku. ActivBlend, exkluzívne navrhnutá pre Ploom, je naša špeciálna zahrievaná tabaková zmes vyrobená z tabaku prvotriednej kvality a navrhnutá tak, aby poskytovala viac bohatej chuti pochádzajúcej zo skutočného tabaku.
Základom týchto zmesí je stále rafinovaná kombinácia troch základných tabakových odrôd - svetlej Virginia, tmavej drobnolistej Oriental a tabaku Burley.
OBJAVTE INTENZITU TABAKOVÝCH NÁPLNÍ CAMEL

Jarné novinky

TRADIČNE AJ MODERNE

Ako a kde kúpiť náplne Camel?

Každý dospelý používateľ si môže rýchlo a jednoducho zaobstarať náplne Camel do svojho zariadenia Ploom X. Buď osobne v tradičnej predajni tabaku, alebo pohodlne online v e-shope s kompletným sortimentom všetkých náplní Camel a príslušenstva Ploom. K dispozícii sú aj neprehliadnuteľné značkové pop-up predajne Ploom počas obľúbených podujatí a festivalov.
Ak chcete vstúpiť na naše webové stránky a dozvedieť sa viac o zariadení Ploom, potvrďte, že ste dospelý fajčiar alebo vaper.

Máte viac ako 18 rokov?

Potvrdiť