Moderný zážitok z tabaku

Zistite viac o zahrievanom tabaku

ČO JE TO ZAHRIEVANÝ TABAK?

Inovatívna alternatíva fajčenia

Ak ste dospelý fajčiar, ktorý má záujem o alternatívu k cigaretám s potenciálom znížiť riziko¹, možno budete chcieť vyskúšať zahrievaný tabak ako svoju novú možnosť. Značka Ploom využíva jedinečnú technológiu na zahrievanie tabaku namiesto jeho spaľovania, aby ste získali pocit pravej tabakovej chuti, ktorý je bez dymu, ohľaduplnejší k ľuďom vo vašom okolí a má potenciál zníženia rizika¹ v porovnaní s fajčením cigariet.
AKÉ SÚ VÝHODY ZAHRIEVANÉHO TABAKU?

Potenciál zníženia rizika

Ploom je ideálny, ak hľadáte moderný spôsob, ako zažiť bohatú a intenzívnu chuť tabaku so zníženým rizikovým potenciálom v porovnaní s fajčením.¹
V priemere 90-95 % zníženie obsahu 9 toxických látok¹
  • Potenciál zníženého rizika Ploom X Advanced je inovatívne zariadenie pre zahrievaný tabak, ktorý má podľa nás silný potenciál ako výrobok so zníženým rizikom v porovnaní s fajčením cigariet.
  • Žiadny tabakový výrobok nie je bez rizika Dôležité: To neznamená, že používanie Ploom X Advanced je bezpečné alebo že odstraňuje zdravotné riziká alebo riziká závislosti spojené s užívaním tabaku. Žiadny tabakový výrobok nie je bezpečný.
  • 90-95 % zníženie Ploom X Advanced vykazuje v priemere 90-95 % zníženie obsahu 9 zložiek, ktoré odporúča Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) na zníženie obsahu cigaretového dymu.

Aký je rozdiel?

Naša praktická tabuľka nižšie vám pomôže pochopiť rozdiely medzi zahrievaným tabakom vs. vapingom vs. fajčením.
AKO FUNGUJE PRÍSTROJ NA ZAHRIEVANIE TABAKU?

Vnútro zariadenia Ploom

Jedinečná technológia HeatFlow vo vnútri zariadenia Ploom je optimalizovaná pre prúdenie vzduchu, jemne zahrieva tabakovú náplň zvonka, aby sa minimalizovalo zuhoľnatenie a dosiahla sa bohatá tabaková chuť. Udržiava optimálnu teplotu počas celého fajčenia, aby ste si mohli vychutnať dokonalý pôžitok z tabaku od prvého až po to posledné potiahnutie. 
Pozrite si video
OBJAVTE NAŠE PRODUKTY

Preskúmajte portfólio Ploom

Prezrite si náš sortiment zariadení a príslušenstva Ploom, ktoré vám pomôžu zlepšiť zážitok zo zahrievaného tabaku.

Objavte Ploom X Advanced

Ste pripravení na skutočne jedinečný zážitok zo zahrievaného tabaku?

Ploom X Advanced je jedinečnou kombináciou bohatej chuti, rafinovanej technológie zahrievania a individuálneho štýlu – to všetko sa spája, aby poskytlo dokonalý pôžitok zo zahrievaného tabaku od prvého potiahnutia po posledné.

Ste pripravení zažiť Ploom na vlastnej koži?

Vyskúšajte Ploom X za výhodnú cenu v štartovacom balíčku

Teraz, keď už viete, čo je to zahrievaný tabak a zariadenie Ploom X, je čas zoznámiť sa s ním osobne. Je čisto na vás, ako si balíček poskladáte.

Objavte viac o zahrievanom tabaku

3.4.2024 - 3 minúty čítania

Kde môžem používať zahrievaný tabak?

Pokračovať na článok

4.3.2024 - 2 minúty čítania

História zahrievaného tabaku

Pokračovať na článok

4.3.2024 - 2 minúty čítania

Zahrievaný tabak vs. vaping

Pokračovať na článok

,,,,

¹Na základe dostupných strojovo nameraných údajov porovnávajúcich 9 škodlivých zložiek, ktoré WHO odporúča znížiť v cigaretovom dyme, nameraných v dyme štandardnej referenčnej cigarety (1R6F) a v pare z Ploom X.

²Porovnanie s fajčením cigariet na základe senzorických testov porovnávajúcich intenzitu zápachu vo vzduchu po vyfajčení dymu z cigarety Winston Blue a pary z Ploom X (Rich, Fresh a Berry Fresh). Testovanie vykonalo externé laboratórium v Nemecku s panelom 12 hodnotiteľov. Všetci členovia panelu boli vybraní a vyškolení podľa normy DIN EN 13725:2003. Vedecké štúdie SRA vykonané na Ploom 3.0 s náplňou Ploom 3.0 (nemetalizovaná CP)

³Porovnanie s fajčením. Vedecké štúdie SRA vykonané na Ploom 3.0 s náplňou Ploom 3.0 (nemetalizovaná CP).

⁴Porovnanie s fajčením cigariet na základe senzorického testovania intenzity zápachu na ľudských vlasoch/100 % bavlny vystavených dymu z cigarety Winston Blue a výparom z Ploom X (bohaté, svieže a bobuľové). Testovanie vykonalo externé laboratórium v Nemecku s panelom* 12 hodnotiteľov. Všetci členovia panelu boli vybraní a vyškolení podľa normy DIN EN 13725:2003. Vedecké štúdie SRA vykonané na výrobku Ploom 3.0 s náplňou Ploom 3.0 stick (nemetalizovaný CP).

⁵Porovnanie s cigaretou po použití na základe porovnania farby zubov vystavených dymu zo štandardnej referenčnej cigarety (1R6F) a výparom z Ploom X (Rich, Fresh a Berry Fresh). Expozícia sa uskutočnila v našom internom laboratóriu a meranie farby vykonalo externé laboratórium v Japonsku. Na túto štúdiu sa použili zuby hovädzieho dobytka s odkazom na normu ISO 28399. Vedecké štúdie SRA vykonané na výrobku Ploom 3.0 s náplňou Ploom 3.0 stick (nemetalizovaný CP).

Ak chcete vstúpiť na naše webové stránky a dozvedieť sa viac o zariadení Ploom, potvrďte, že ste dospelý fajčiar alebo vaper.

Máte viac ako 18 rokov?

Potvrdiť