Logo

JE ČAS ZAŽIŤ NIEČO SKUTOČNE JEDINEČNÉ

Čo je Ploom X Advanced?

Ploom X Advanced je jedinečnou kombináciou bohatej chuti, zdokonalenej technológie HeatFlow a individuálneho štýlu – to všetko dohromady prináša dokonalý pôžitok zo zahrievaného tabaku. Objavte modernú voľbu v dnešnom modernom svete.

Čo je Ploom X Advanced?
Krása a výkon
Výkonná technológia skrotená v krásne zaoblenom dizajne.
Spustenie jednoduchým dotykom
Technológia bez tlačidiel prináša jednoduchosť bez námahy. Nazývame to IntuiTouch.
Vyrobený tak, aby vydržal
Prémiové materiály pre prémiové vyhotovenie a zariadenia, ktoré odolá skúške času. Hliníkové telo chráni technológiu HeatFlow ukrytú vo vnútri.
Zapadá do vášho života
Ergonomický tvar padne do každej dlane. Ploom X Advanced je dostatočne kompaktný, aby ste si ho mohli vziať všade so sebou.
Menej uvoľneného tabaku
Ploom X Advanced vytvára pri každom použití minimálne množstvo uvoľneného tabaku.
Vyčistenie za pár sekúnd
Čistenie zariadenia Ploom X Advanced trvá len 5 sekúnd. Zariadenie nie je potrebné rozoberať a nie je s tým spojená žiadna námaha.
Rýchle zahrievanie
Ploom X Advanced dosiahne optimálnu teplotu v priebehu chvíľky. Od zapnutia po prvé potiahnutie uplynie len 25 sekúnd.
20 použití na jedno nabitie
Na jedno nabitie si môžete vychutnať až 20 náplní. Ploom X Advanced je s vami pripravený vyraziť vždy a všade.
Objavte technológiu HeatFlow
Technológia Heatflow rovnomerne zahrieva tabak pri optimálnej teplote, pre dokonalý pôžitok z tabaku od prvého až po posledné potiahnutie.
Navrhnuté pre prúdenie vzduchu
Ploom X Advanced umožňuje plynulé a ľahké prúdenie vzduchu okolo náplne počas jej zahrievania. Pre lepšie zahrievanie a bohatšiu chuť.
Príjemná aróma
Keďže Ploom X Advanced je navrhnutý na zahrievanie tabaku, na náplni dochádza k minimálnemu zuhoľnateniu. To znamená, že sa z nej nedymí a je menej cítiť tabakový pach.
Ploom X Advanced vás osloví
Ploom X Advanced sa používa intuitívne a jednoducho. Vďaka citlivým LED diódam budete vždy vedieť, kedy sa vaše fajčenie začína a kedy končí, alebo kedy váš Ploom potrebujete nabiť a podobne. Akoby sa s vami rozprával.
X znamená expresia
Vyjadrite sa pomocou našej ponuky pútavých odnímateľných predných krytov.
Vyberte si svoj štýl
Prispôsobte si svoj zážitok zo zahrievaného tabaku. Začnite výberom farby zariadenia a potom preskúmajte našu ponuku krásnych farieb predných krytov. Na záver zlaďte svoje zariadenie s inteligentným, štýlovým príslušenstvom. Ploom X Advanced si môžete prispôsobiť podľa seba.
Chráňte Ploom X Advanced
Chráňte svoje zariadenie Ploom pred škvrnami a škrabancami pomocou krásneho zadného krytu alebo puzdra na prenášanie.
Príslušenstvo pre každý okamih
Či už ide o niečo, čo zodpovedá vášmu zmyslu pre štýl, niečo praktické na cesty, alebo niečo, čo vám uľahčí život doma a v aute, široký sortiment príslušenstva Ploom vám to poskytne.
Najjemnejšia kvalita tabaku
Výber tabaku je dôležitý proces, ktorý sa začína získavaním a hľadaním najkvalitnejších tabakových listov. Naši odborníci vyberajú vysokokvalitný tabak a používajú najchutnejšie časti listov, aby vám poskytli lahodnú, na tabak bohatú chuť.
Spokojnosť s chuťou zmesi ActivBlend
ActivBlend je jedinečná zmes v našich tabakových náplniach, vytvorená špeciálne pre Ploom. Je vyrobená z vysokokvalitnej tabakovej zmesi vrátane odrôd Virgina, Burley a Oriental a pridanej tabakovej lamely, ktorá prináša viac bohatej chuti pochádzajúcej zo skutočného tabaku. V kombinácii s výkonným systémom HeatFlow je výsledkom ozajstná chuť tabaku.
Poctivá výroba
Od farmárov, ktorí sa starajú o semená, až po záverečné kontroly kvality je celý proces výroby náplní Camel cestou starostlivého pestovania, odborných znalostí a dokonalosti.
Ak chcete vstúpiť na naše webové stránky a dozvedieť sa viac o zariadení Ploom, potvrďte, že ste dospelý fajčiar alebo vaper.

Máte viac ako 18 rokov?

Potvrdiť