Čo sú Camel tabakové náplne?

Tabakové náplne Camel – inak známe ako náplne pre Ploom X Advanced – navrhnuté exkluzívne pre našu technológiu HeatFlow menia predstavu o zážitku z tabaku a umožňujú objavovať svet nových chuťových vnemov.

Celý proces výroby tabakových náplní Camel od pestovateľov, ktorí sa starajú o semienka, až po konečnú kontrolu kvality, je cestou starostlivého výberu, odbornosti a dokonalosti. Aby sme dosiahli bohatú škálu chutí, staráme sa o tabak a pridávame príchute, ktoré mu dodávajú chuťové tóny od nádherne horúceho tabaku až po ľadový pocit navodený mentolom.

Tabakové náplne Camel sme exkluzívne navrhli pre zariadenie Ploom X Advanced a na mieru prispôsobili našu inovatívnu technológiu zahrievaného tabaku HeatFlow. V nej sa jedinečným spôsobom kombinujú tradície a najnovšie inovácie, ktorých výsledkom je výnimočné potešenie z tabaku v modernom fajčiarskom svete.

Náplne Camel v kombinácii s našou inovatívnou technológiou HeatFlow vám ponúkajú dokonalú chuť a potešenie z tabaku od prvého do posledného potiahnutia. Prečítajte si viac o tom, ako dlho náplne Camel vydržia

Ak chcete vstúpiť na naše webové stránky a dozvedieť sa viac o zariadení Ploom, potvrďte, že ste dospelý fajčiar alebo vaper.

Máte viac ako 18 rokov?

Potvrdiť