Produkujú tabakové náplne decht?

Nie. Zahrievaný tabak je iný ako spaľovaný tabak.

Vďaka technológii zahrievania tabaku HeatFlow sa tabaková náplň nezahrieva zvnútra (tŕňom), ale zvonku a uvoľňuje autentickú a plnú chuť a vôňu skutočného tabaku po celú dobu relácie.

Na rozdiel od spaľovania tabaku a fajčenia inovatívna technológia HeatFlow neprodukuje decht*. To znamená, že nevzniká žiadny dym a na oblečení* a vo vlasoch necítiť zápach z tabakového dymu. Tiež dych** je príjemnejší a nevzniká toľko viditeľných škvŕn na zuboch***.

 

* Porovnanie s fajčením cigariet na základe senzorických testov porovnávajúcich vôňu a hedonickú intenzitu cigaretového dymu a pary z reprezentatívnych vzoriek zahrievaných tabakových náplní Ploom X Advanced.

** Porovnanie s fajčením cigariet na základe testovania senzorického panelu porovnávajúceho intenzitu zápachu cigaretového dymu a pary z reprezentatívnych vzoriek zahrievaných tabakových náplní Ploom X Advanced.

*** Porovnanie s fajčením cigariet na základe porovnania farieb hovädzích zubov vystavených cigaretovému dymu a výparom z reprezentatívnych vzoriek zahrievaných tabakových náplní Ploom X Advanced.

 

Ak chcete vstúpiť na naše webové stránky a dozvedieť sa viac o zariadení Ploom, potvrďte, že ste dospelý fajčiar alebo vaper.

Máte viac ako 18 rokov?

Potvrdiť