Aký je rozdiel medzi zahrievacími tabakovými náplňami a cigaretami alebo cigarami?

Ako cigarety, tak aj zariadenia na zahrievanie tabaku využívajú skutočný tabak.

Rozdiel je v tom, že cigarety tabak spaľujú, ale zariadenia na zahrievanie tabaku ako napr. Ploom X Advanced ho iba zahrievajú. To znamená, že vám prinášajú autentický pôžitok z tabaku bez zápachu dymu.

Ploom X Advanced je jednoduché a pohodlné zariadenie na zahrievanie tabaku, ktoré využíva najmodernejšiu technológiu HeatFlow. Tá zahrieva tabakovú náplň zvonku, takže vám prináša autentickú a príjemnú chuť tabaku bez dymu a s minimálnym zápachom*.

Ak používate zariadenie Ploom X Advanced a chcete mať pôžitok zo zahrievaného tabaku, musíte používať tabakové náplne Camel.

Pokiaľ ide o zahrievaný tabak a cigarety, je medzi nimi toľko rozdielov, že je ťažké ich porovnávať. Tabakové náplne Camel nemôžete fajčiť ako bežné cigarety rovnako ako nemôžete so zariadením Ploom X Advanced používať ani cigaru alebo cigaretu. Viac informácií o alternatívach fajčenia si môžete prečítať na našom blogu.

 

* Porovnanie s fajčením cigariet na základe senzorických testov porovnávajúcich intenzitu zápachu vo vzduchu po vytvorení dymu z cigarety a pary z Ploom X Advanced.

Ak chcete vstúpiť na naše webové stránky a dozvedieť sa viac o zariadení Ploom, potvrďte, že ste dospelý fajčiar alebo vaper.

Máte viac ako 18 rokov?

Potvrdiť