Môžem si dokúpiť príslušenstvo pre Ploom X Advanced?

Áno. Ploom X Advanced sme navrhli tak, aby ste s ním mohli byť po celý deň a náš rad príslušenstva Ploom X Advanced je rovnaký.

Vytvorili sme príslušenstvo, ktoré vám používanie Ploom X Advanced uľahčí, ako napr. napájací adaptér Ploom X Advanced, nabíjací USB kábel a dokovaciu stanicu. Vďaka tomu bude vaše zariadenie Ploom X Advanced vždy nabité a pripravené na použitie.

Ďalej je tu príslušenstvo, vďaka ktorému ľahko udržíte zariadenie čisté, napr. dózy na použité náplne Camel. K dispozícii je veľká dóza, ktorú môžete použiť v aute, a malá dóza, ktorá sa zmestí na stôl. Okrem toho máte k dispozícii čistiace tyčinky Ploom X Advanced, ktoré udržujú zariadenie Ploom X Advanced dokonale čisté a výkonné.

Ploom X Advanced si môžete tiež prispôsobiť podľa seba vďaka príslušenstvu v mnohých štýlových prevedeniach, ako sú farebné predné kryty a prepracované zadné kryty, ktoré sú k dispozícii z tkaniny alebo v koženom prevedení a v rôznych farbách.

Viac informácií nájdete na našom webe.

Pozrite si video
Ak chcete vstúpiť na naše webové stránky a dozvedieť sa viac o zariadení Ploom, potvrďte, že ste dospelý fajčiar alebo vaper.

Máte viac ako 18 rokov?

Potvrdiť